De Niro’ya reddetmesi zor teklif

Robert De Niro, reklam ödemesi olarak kendisine sunulan alışılmadık teklifi kabul edecek mi?

27.05.2021 - 12:55 | Simge Şenses

De Niro'ya reddetmesi zor teklif

Müşterilerine lüks yemek deneyimi sunan restoranlar için zorlu geçen bir yılın ardından Uluslararası Gıda Kongresi Madrid Fusion Alimentos de España ve ajansı Leo Burnett Madrid sektörü canlandırmanın yenilikçi yollarını arıyor.

Kampanyalarında yer alacak en doğru kişinin ünlü oyuncu, yemek meraklısı ve restoran sahibi Robert De Niro olduğuna karar veren ancak bunun için yeterli bütçesi olmayan marka-ajans ikilisi ünlü oyuncuya alçakgönüllülükle daha değerli olduğuna inandıkları bir şey teklif ediyor: dünyanın en iyi beş şefi tarafından yalnızca bir kez ve yalnızca kendisi için hazırlanacak özel bir menü.

Toplamda 20’den fazla Michelin yıldızı ve 3 Dünyanın En İyi Restoranı ödülüne sahip olan şefler Joan Roca, Mauro Colagreco, Martín Berasategui, José Andrés ve Quique Dacosta’nın Madrid Fusion Alimentos de España’nın sosyal ağları üzerinden De Niro’ya resmî bir teklifte bulunduğu video, oyuncuyu ikna etmek için yeterli olmasa bile 31 Mayıs-2 Haziran tarihlerinde İspanya’nın başkentinde gerçekleşecek etkinliğe dikkat çekmenin akıllıca bir yolu şüphesiz.

KÜNYE

  • Reklamveren: Madrid Fusión Alimentos de España
  • Reklam Ajansı: Leo Burnett Madrid
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.