MediaCat

David Beckham’ın gözünden Doha

David Beckham, Katar Turizm Ofisi için kamera karşısında.

David Beckham’ın gözünden Doha

Uzun yolculukları çekilebilir kılan, aralarda verilen keyifli molalardır. Dünya nüfusunun yüzde 80’inden fazlası Katar’dan 6 saatlik bir uçuş mesafesinde yaşıyor. Bu ulaşılabilirliği öne çıkararak Katar’ı cazip bir mola (stopover) noktası olarak konumlandırma gayretindeki Katar Turizm Ofisi, tanıtım faaliyetleri için David Beckham’la anlaştı.

Beckham’ın 48 saat boyunca Souq Waqif’in baharat pazarlarını dolaşmaktan yerel sokak sanatına katkıda bulunmaya, çölde kamp yapmaktan Doha’yı motosikletle gezmeye kadar parçası olduğu deneyimlerin 30 dakikaya sığdırıldığı tanıtım filmi, herkesi ülkeyi keşfetmeye davet ediyor.

Katar Turizm Ofisi ve Qatar Airways Grup İcra Kurulu Başkanı Akbar Al Baker işbirliğine dair, “David Beckham’ı yerel kültürü derinlemesine deneyimlediği ve halkın sıcak misafirperverliğini ilk elden tecrübe ettiği Katar’da ağırlamak bir zevkti. Her yıl Katar’dan geçen milyonları David’in izinden gitmeye ve kendi heyecan verici maceralarını ve anılarını yaratmaya davet ediyorum. İster güneş, deniz, kum ister zengin miras ve kültür, şaşırtıcı doğanın yanı sıra modern ve eğlenceli bir şehir tatili arayan herkes için inanılmaz değerde bir teklifimiz var” ifadelerini kullandı.

David Beckham ise deneyimlerini, “Katar, sadece 48 saat içinde yaşayabileceğiniz çok çeşitli ve harika deneyimlerle beni şaşırttı. İnsanlar sıcak ve misafirperver, konum ise birkaç gün geçirmek için harika bir yer” sözleriyle aktardı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.