David Beckham terminatör oldu

AC Milan'da oynayan İngiliz futbolcu David Beckham, Motorola'nın yeni global reklam kampanyasında terminatör...

17.04.2009 - 13:17 | MediaCat

AC Milan’da oynayan İngiliz futbolcu David Beckham, Motorola’nın yeni global reklam kampanyasında terminatör görüntüsü ile karşımıza çıkacak.

Motorola firması hazırlanan reklam filminde Beckham’ın deri altı ve kemikleri görülebiliyor. Geçmişte Adidas, Pepsi, Armani, Gilette gibi firmaların reklam filmlerinde oynayan ünlü oyuncu Motorola’nın reklamında Terminatör’e dönüşüyor.

Final resmi, özel efekt teknikleri kullanılarak oluşturuldu. Beckham’ın kaburga kas ve damar yapısının kırmızı bir ışık ile çerçeveli olarak göründüğü reklam Motorola’nın “Aura” isimli telefonunun tanıtımı için hazırlandı.

‘Aura of Beckham’ reklam kampanyası Motorola’nın lüks kitleye hitap eden cep telefonu Aura’ya teşvik ediyor. Reklam kampanyasının amacı tasarım ve mekanik cihazlar vs. insan formu fonksiyonu arasındaki dengeyi saklı olan güç ve güzelliği göstererek ifşa etmek.

Paslanmaz kasaya sahip Aura cep telefonunun merceği 63 karatlık safirden yapıldı ve fiyatı 1400 sterlin olarak belirlendi.

Kampanya bu ay sonundan itibaren yayınlanacak.

Kaynak:brandrepuclic

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.