DataWise’a yeni genel müdür

Publicis One Türkiye ajansı DataWise’da genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

06.04.2018 - 13:19 | MediaCat

DataWise'a yeni genel müdür

Google bünyesinde yedi yıl boyunca sektör yöneticisi olarak ajanslarla çalışan Erdem Günay, kariyerine Publicis One Türkiye‘nin veri ve dijital alanlarında faaliyet gösteren ajansı DataWise’da genel müdür olarak devam etme kararı aldı. Günay’dan önce ajansta genel müdürlük görevini üstlenen Mutlu Doğruak ise Publicis One ailesinden kopmadı. Doğruak, yeni dönemde veri analitiği alanında tüm Publicis One ajanslarına danışman olarak destek vermeye devam edecek.

Kariyerine Amerika Birleşik Devletleri’nde SEO alanındaki çalışmalarıyla başlayan Günay, SEO ve SEM olmak üzere tüm online pazarlama faaliyetlerinde tecrübe sahibi olmasının ardından Türkiye’ye kesin dönüş yaparak, Starcom’da performans pazarlaması ekip lideri olarak görev aldı. Group M bünyesinde dokuz ay boyunca dijital direktör olarak çalışan Günay, 2011’de katıldığı Google’da yedi yıl boyunca sektör yöneticisi olarak ajanslarla çalıştı. Günay, Publicis One Türkiye markalarına, veri ve dijital alanlarında verilen hizmetlerden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.