D&AD jürisinde Türkiye’den 5 isim

D&AD Ödülleri'nde bu yıl Türkiye'den beş isim jüri koltuğunda oturacak.

28.01.2022 - 18:03 | Sencer Uçar

D&AD Ödülleri kısa listelerinde Türkiye’den 3 iş

Reklam ve tasarım alanlarındaki yaratıcılığın ödüllendirildiği D&AD Ödülleri‘nde bu yıl jüri koltuğunda oturacak isimler açıklandı.

D&AD Ödülleri 2022’de Türkiye’den beş isim jüri üyeliği yapacak. Publicis Groupe Türkiye CCO’su Ayşe Aydın “Basın & Açıkhava”, Kode21 Kurucu Ortağı ve Kreatif Lideri, Multidisipliner Tasarımcı Ceren Bagatar “Ürün Tasarımı”, Havas Turkey CCO’su Ergin Binyıldız “Radyo & Audio”, İllüstratör Gizem Vural “İllüstrasyon” ve Wieden + Kennedy Amsterdam Kreatif Direktörü Zeynep Orbay “Sanat Yönetimi” kategorilerinde jüri üyesi olarak yer alacak.

D&AD Ödülleri’nde bu yıl başvuru dönemi 16 Mart itibarıyla kapanacak. 6 Nisan’da şekillenecek kısa listeler 5 Mayıs’ta jürinin değerlendirmesine sunulacak. 12 ve 17 Mayıs tarihlerinde kısa listelerin duyurulmasının ardından ödüller 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek seremoniyle sahiplerine kavuşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.