D-Smart’a yeni bir isim

D-Smart; D-Smart ve Smile markalarının reklam satış faaliyetlerini yeni oluşturulan “Reklam Grup Başkanlığı” bünyesinde...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

D-Smart; D-Smart  ve Smile markalarının reklam satış faaliyetlerini  yeni oluşturulan “Reklam Grup Başkanlığı”  bünyesinde bir araya getirme kararı aldı. Bu gruba başkanlık etmek üzere Tankut Tonger  “Reklam Satış Grup Başkanı” (Chief Advertising Sales Officer) olarak atandı.

Reklam Sektöründeki  tecrübeleri ile tanınan Tankut Tonger, Boğaziçi Üniversitesi, İ.İ.B.F.  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden  2001 yılında mezun olmuştur.  İş hayatına  Çukurova Grubunda MT (Management Trainee)  olarak  başlamıştır.  Aynı grupta sırasıyla; MEPAŞ’da  Show TV’den sorumlu  “Reklam  Satış Yönetmeni” ve ZETPAŞ’ da, Atv ve Show TV’den sorumlu  “Reklam Satış Müdürü” olarak görev yapmıştır. Daha sonra Doğan Grubuna geçen Tankut  Tonger  2004 -2009 yılları arasında;   Doğan Grubunda; DTV Reklam Grup Başkanlığı bünyesinde, Kanal D’den sorumlu “Reklam Satış Koordinatörü”  olarak çalışmıştır. Tankut Tonger  TRT’nin reklam satışının özelleşme süreci ile birlikte kurulan “Sales House” da   2009 Haziran- 2010 Ocak dönemi için  “Genel Müdür Yardımcılığı”  görevini  üstlenmiştir.  Tankut Tonger  D-Smart bünyesine katılmadan önce;  Haber Türk ve Bloomberg TV ve Radyolarının reklam  satışından sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.