D-Smart’a Efes’ten üst düzey transfer

Özlem Çitçi, platformun yeni pazarlama grup başkanı oldu.

28.03.2014 - 14:50 | MediaCat

Özlem Çitçi, D-Smart'ın yeni pazarlama grup başkanı oldu.

Özlem Çitçi, 24 Mart 2014 tarihi itibari ile D-Smart pazarlama grup başkanlığı görevine getirildi.

1995 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Çitçi, Arthur Andersen’da vergi ve finansal danışmanlık uzman yardımcısı olarak çalıştı ve 1996-1998 yılları arasında Fulbright bursiyeri olarak Michigan Üniversitesi’nde pazarlama alanında MBA yaptı.

D-Smart'a Efes'ten üst düzey transfer: Özlem ÇitçiPazarlama hayatına 1998 yılında Danone Türkiye’de marka yönetici yardımcısı olarak başlayan Çitçi, 2001-2007 yılları arasında Danone Amerika’da kıdemli marka müdürü ve pazarlama direktörü olarak görev yaptı. 2008-2011 yılları arasında The Absolut Company‘de önce Malibu daha sonra Absolut Vodka markalarından sorumlu global pazarlama direktörü olarak, New York’ta ve Stockholm’de çalıştı ve 2011 yılında Efes Türkiye pazarlama direktörü olarak Türkiye’ye döndü.

Özlem Çitçi, 2013 yılı başından beri Efes Genel Merkezi’nde tüm ülkelerden sorumlu pazar araştırmaları ve yetenek geliştirme direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

Giriş fotoğrafı: optimistik303@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.