D-Smart’dan 2011 yılında 20 yeni kanal

Kısa sürede önce 8 yeni kanalı izleyicileriyle buluşturan D-Smart, içeriğine 12 yeni kanal daha ekliyor.

04.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Kısa sürede önce 8 yeni kanalı izleyicileriyle buluşturan D-Smart, içeriğine 12 yeni kanal daha ekliyor. D-Smart, yeni eklenecek kanallarla 23 HD kanal sayısına ulaşarak Türkiye’nin en geniş içerikli HD yayın platformu haline geliyor.

D-Smart, 12 yeni kanalı daha izleyicilerinin beğenisine sunuyor. HD ve 3D spor karşılaşmaları, filmler, yaşam programları, yabancı dizileri, eğlenceli animasyon/çizgi film ve belgesellerin yüksek teknolojiyle yayınlanacağı yeni kanallar, D-Smart’ın içeriğini zenginleştiriyor.

D-Smart, 20 Eylül tarihinde dört yeni kanalı (Eurofutbol HD, Smart HD/3D, Dizi Smart HD, MyZen TV) izleyicilerinin beğenisine sundu. Eurofutbol HD, heyecan dolu Avrupa maçlarının yer aldığı Eurofutbol kanalının yayınlarını HD farkıyla sunacak. Yeni açılan kanal Smart HD/3D ile Şampiyonlar Ligi maçları, sinema, dizi, belgesel programları HD veya 3D yayın ile izlenebilecek. Ağırlıklı olarak kadınlara yönelik yayın yapan MyZen TV, dingin ve huzurlu yaşam, yoga meditasyon gibi kavramlarını içine alan “sakin hayat” felsefesiyle 24 saat yayın yapacak. Castle, Desperate Housewives, Private Practice, Criminal Minds, Grey’s Anatomy, Prison Break gibi dünyaca ünlü dizilerin yer aldığı Dizi Smart kanalının HD versiyonu Dizi Smart HD ise 20 Eylül’de D-Smart izleyicileriyle buluşan yeni kanallar arasında yer alıyor.

D-Smart izleyicileri, 1Ekim’de 5 yeni kanalla daha tanıştırıyor. SinemaTV Aile HD, Sinema TV 1001 ve Sinema TV 1001 HD, en güzel filmleri ekrana taşıyacak. Anime ve çizgi film örneklerinin yer alacağı Animex ve bilim/belgesel kanalı SciTech de yine 1 Ekim’de D-Smart ailesine katılacak.

Diziler, reality şovlar ve erkeklerin dünyasını yansıtan sıra dışı programların yer aldığı FX kanalının HD versiyonu FX HD, sadece D-Smart’da yayına başlayacak. Dünyaca ünlü kanallar Fox Crime ve Fox Crime HD de 11 Kasım’dan itibaren Türkiye’de ve sadece D-Smart platformunda yayına başlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.