MediaCat

Cristiano Ronaldo’yla bir yalanı yaşamak

Futbolcuyla yan yana olmak isteyenler için artık yeni bir uygulama var.

Cristiano Ronaldo’yla bir yalanı yaşamak

Sosyal medya hesaplarında 230 milyonu aşkın takipçisiyle Cristiano Ronaldo, yalnızca futbolda sergilediği yetenekle değil fiziksel özellikleriyle de pek çokları tarafından fetiş addediliyor.

Her fotoğrafı milyonlarca beğeni ve yorum alan, internetin arzu nesnelerinden Ronaldo, insanlar üzerindeki bu büyük etkisini nakde dönüştürmek amacıyla yeni bir mobil uygulama piyasaya sürdü: CR7Selfie.

Gerek kıyafetli gerek çıplak pek çok Cristiano Ronaldo pozunu barındıran ve kullanıcıların Ronaldo’nun diledikleri versiyonuyla selfie çekmelerine olanak sağlayan uygulama AppStore ve Google Play’de 1.99 dolardan meraklılarını bekliyor.

Kazancı makalelere konu olan Cristiano Ronaldo’nun CR7Selfie uygulaması aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi zira futbolcu, CR7Selfie’den kazandığı paranın bir kısmını Save the Children vakfına aktarıyor. Önümüzdeki dönemde uygulamaya eklenecek yeni fotoğraf ve filtreler için konulması planlanan 99 sentlik bedelin de bir bölümünü vakfa bağışlayacak Ronaldo işbirliğini şu sözlerle anlatıyor:

“Save the Children ile birlikte geçirdiğimiz yılların ardından bu uygulama için en iyi partnerin onlar olduğunu biliyordum. Bir baba ve Save the Children’ın küresel elçisi olarak tüm çocuklara daha iyi ve aydınlık bir gelecek sunmak için çalışmaya kendimi adadım.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.