MediaCat

Creobic geri döndü!

En yaratıcı sloganların havada uçuştuğu reklamcılık oyunu Creobic artık Instagram’da.

Creobic geri döndü!

MediaCat Ailesi olarak dış dünyadan izole olduğumuz şu günlerde, yaratıcı düşünme gücümüzü çeşitli egzersizlerle diri tutmanın önemine inanıyor ve uzun yıllardır aralıklı olarak düzenlediğimiz mesleki tatmine dayalı reklamcılık oyunu Creobic’i geri getiriyoruz.

Bilmeyenler için oyunun nasıl oynandığından kısaca bahsedelim: Öncelikle Instagram sayfamızı takibe almanızda fayda var. Her hafta @mediacatonline hesabından paylaşacağımız eğlenceli bir görselin altına, aklınızdan geçen en uygun ve yaratıcı sloganı yazmanızı bekliyoruz.

Periyodun sonundaysa en yaratıcı sloganın sahibine ücretsiz MediaCat dijital aboneliği hediye etmek istiyoruz.

Yarışmanın ilk görseli, MediaCat’in Instagram hesabı @mediacatonline‘da sizi bekliyor.

Şimdiden parmaklarınıza sağlık; zihninize kuvvet!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?? MediaCat ailesi olarak dış dünyadan izole olduğumuz şu günlerde, yaratıcı düşünme gücümüzü çeşitli egzersizlerle diri tutmanın önemine inanıyor ve uzun yıllardır aralıklı olarak düzenlediğimiz mesleki tatmine dayalı reklamcılık oyunu Creobic’i geri getiriyoruz! ▶️Haftalık olarak sürdüreceğimiz seriyi post’taki görselle başlatıyoruz. ▶️Süreç boyunca kaleminizden dökülecek sloganları merakla takip ediyor olacağız. Haftaya bugün açıklanacak olan en yaratıcı sloganın sahibi, MediaCat dijital aboneliğine ücretsiz sahip olacak. Haydi, yorumlarda buluşalım! Şimdiden zihninize sağlık.✴️✴️ . . #mediacat #creobic #dijital #abonelik #enyaratıcıslogan #hediye #hediyekazan #kazan #ücretsiz #tahmin #kreatif #creative #reklam

MediaCat (@mediacatonline)'in paylaştığı bir gönderi ()


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.