MediaCat

Communication Partner 5 yaşında

PR Platform Türkiye’yi yurtdışına açmayı planlıyor.

Communication Partner 5 yaşında

Communication Partner, 5. yılında hedef büyüttü. Yeni nesil iletişim bakış açısıyla sektöre farklı bir soluk getiren Communication Partner, kurumlara markalaşma süreçlerinde verdiği desteği, Türkiye’nin ilk PR ağı olan PR Platform Türkiye ile yurtdışında da sürdürmeyi planlıyor.

Communication Partner’ın Kurucu Ortağı Ufuk Çarşıbaşı, kısa sürede Türkiye’nin önemli ajanslarından biri olmalarının tesadüf olmadığına dikkat çekerek, “Ajansımızı daha kuruluş aşamasındayken üçüncü nesil yaklaşımıyla kurguladık. Bizden önce kurulmuş olan ilk 2 kuşak ajansların özellikle medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi konusunda ulaştıkları çıtayı yakalayıp, ardından PR alanında henüz az talep gören diğer disiplinleri hizmet yelpazemize eklemek için her türlü yatırımı ve altyapı hazırlığını yaptık. Hizmet verdiğimiz markalara “danışman” yerine “iletişim ortağı” olma misyonuyla yaklaştık. Medya ilişkileri, pazarlama, kurumsal iletişim danışmanlığı ve etkinlik yönetiminin yanı sıra iç iletişim, sosyal medya takibi ve yönetimi konularında da uzman ekipler kurarak, hizmet verdiğimiz markaların yanında olduk. Türkiye’nin 9 ilindeki ortaklarımızdan aldığımız destekle yerel medya iletişimi konusunda büyük fark yarattık” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.