Coca-Cola’dan isme özel Facebook uygulaması

Uygulamada şişelerin üstünde yer alacak 100 yeni isim seçilecek.

22.11.2013 - 09:47 | MediaCat

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen “Bu Coca-Cola Senin İçin” adlı proje kapsamında, isme özel Coca-Cola ürünlerini, Ekim ayı itibariyle piyasaya sürdü.

Proje kapsamında, 330 ml. Coca-Cola kutuları ve litrelik şişelerin üzerinde yer alan etiketler Facebook için hazırlanan aynı isimli uygulama, isme özel sanal Coca-Cola kutularının, Facebook üzerinden paylaşılmasını sağlıyor.

Bu hafta itibariyle aktif hale gelen “Bu Coca-Cola Senin İçin” uygulamasıyla kullanıcılar, ister kendi isimlerini, isterlerse sevdiklerinin isimlerini listeden seçerek, diledikleri kişilerle Coca-Cola kutusu üzerinde paylaşabiliyorlar. Uygulamada paylaşımlar, 10 farklı manzara resmi fonu ya da sadece isimleri etiketleyerek, isme özel Coca-Cola ambalajlarıyla gerçekleştirilebiliyor.

Uygulamada yer alan “Yeni 100 İsmi Sen Seç!” isimli bölümde ise, piyasadaki Coca-Cola ambalajlarına basılmamış isimler oylanarak, en çok oy alan 100 isim, 1lt. pet şişelere basılarak raflardaki yerini alacak.

Paylaşımın lezzetini artırmak ve sevdiklerinizle Coca-Cola’lı anılar yaratmak için, “Bu Coca-Cola Senin İçin” Facebook uygulaması,  2013 sonuna kadar devam edecek.