Coca-Cola’dan isme özel Facebook uygulaması

Uygulamada şişelerin üstünde yer alacak 100 yeni isim seçilecek.

22.11.2013 - 09:47 | MediaCat

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen “Bu Coca-Cola Senin İçin” adlı proje kapsamında, isme özel Coca-Cola ürünlerini, Ekim ayı itibariyle piyasaya sürdü.

Proje kapsamında, 330 ml. Coca-Cola kutuları ve litrelik şişelerin üzerinde yer alan etiketler Facebook için hazırlanan aynı isimli uygulama, isme özel sanal Coca-Cola kutularının, Facebook üzerinden paylaşılmasını sağlıyor.

Bu hafta itibariyle aktif hale gelen “Bu Coca-Cola Senin İçin” uygulamasıyla kullanıcılar, ister kendi isimlerini, isterlerse sevdiklerinin isimlerini listeden seçerek, diledikleri kişilerle Coca-Cola kutusu üzerinde paylaşabiliyorlar. Uygulamada paylaşımlar, 10 farklı manzara resmi fonu ya da sadece isimleri etiketleyerek, isme özel Coca-Cola ambalajlarıyla gerçekleştirilebiliyor.

Uygulamada yer alan “Yeni 100 İsmi Sen Seç!” isimli bölümde ise, piyasadaki Coca-Cola ambalajlarına basılmamış isimler oylanarak, en çok oy alan 100 isim, 1lt. pet şişelere basılarak raflardaki yerini alacak.

Paylaşımın lezzetini artırmak ve sevdiklerinizle Coca-Cola’lı anılar yaratmak için, “Bu Coca-Cola Senin İçin” Facebook uygulaması,  2013 sonuna kadar devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.