Coca-Cola’dan ışık söndürme etkinliğine destek

Coca-Cola Türkiye, 28 Mart Cumartesi günü WWF girişimiyle tüm dünyada aynı anda gerçekleşecek...

27.03.2009 - 16:17 | MediaCat

Coca-Cola Türkiye, 28 Mart Cumartesi günü WWF girişimiyle tüm dünyada aynı anda gerçekleşecek. Dünya Saati (Earth Hour) etkinliğini desteklemek için 20.30 – 21.30 arasında İstanbul Beşiktaş, 4. Levent, Nişantaşı Abdi İpekçi, Etiler Uçaksavar Sitesi’nde bulunan reklam panoları ve ofislerinin ışıklarını söndürüyor.

Etkinliğe 50’den fazla ülkede destek veren Coca-Cola ayrıca, Times Square, Piccadilly Circus ve Kings Cross’daki reklam panolarını da karartacak.

WWF tarafından 2006’dan bu yana gerçekleştirilen Dünya Saati Etkinliği kapsamında her yıl 28 Mart günü 20:30-21:30 saatleri arasında iklim değişikliğine dikkat çekmek için ev ve ofislerin ışıkları karartılıyor. Bu yıl 83 ülkedeki 2.700’den fazla şehir, kasaba ve belediye, Dünya Saati 2009’u gelmiş geçmiş en büyük iklim eylemine dönüştürmeye hazırlanıyor. Etkinliğe 50’den fazla ülkede destek veren Coca-Cola, şirketin Atlanta’daki merkezi ve World of Coca-Cola’nın yanı sıra Meksika’dan Kahire’ye, İtalya’dan Şangay’a, Norveç’ten Venezuela’ya kadar bir çok merkezde reklam panolarının ışıklarını bir saat süreyle söndürecek. Coca-Cola şirketi, ayrıca ABD ve Kanada’da Dünya Saati duyurularına destek olarak yaklaşık 300,000 dolarlık bağışta bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.