Coca-Cola’dan enerji içeceği hamlesi

Coca-Cola Energy, Birleşik Krallık tüketicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

29.03.2019 - 11:49 | Sencer Uçar

Coca-Cola'dan enerji içeceği hamlesi

Gazlı içeceklerden ziyade tüm içecek kategorilerinde boy gösterme niyetindeki Coca-Cola, kendi markasıyla enerji içeceğini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Coca-Cola’nın gençleri hedefleyen enerji içeceği markası Coca-Cola Energy, şekerli ve şekersiz olmak üzere iki seçeneğiyle, ilk olarak bu ilkbaharda Birleşik Krallık pazarında yer bulacak.

Coca Cola Birleşik Krallık ve İrlanda Genel Müdürü John Woods, “Stratejimiz, farklı yaşam tarzlarına ve şartlara hitap edecek şekilde, insanlara geniş yelpazede içecekler sunmak. Coca-Cola Energy de bunun en son örneği. Coca-Cola Energy’yi piyasaya şekerli ve şekersiz olmak üzere iki seçenekle sürüyoruz. Ürün yelpazemizi genişletmeye ve çeşitlenmeye devam ederek, Birleşik Krallık’taki tüketicilere daha fazla seçenek sunacağız.” dedi.

Kafein, guarana ekstresi ve B vitamini içeren yeni içeceğin hedefinde 18 – 35 yaş arası tüketiciler bulunuyor. 250 ml’lik kutularla boy gösterecek olan içecek, enerji içeceği pazarında Red Bull, Lucozade ve de Monster rekabet edecek.

Kaynak: Marketing Week

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.