MediaCat

Coca-Cola ve Tuna Ev/Ofis web siteleri yenilendi

Nexum Creative, Coca-Cola İçecek ve mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden Tuna Ev – Tuna Ofis web sitelerini yeniledi.

Coca-Cola ve Tuna Ev/Ofis web siteleri yenilendi

Nexum Creative, müşteri portföyünde yer alan Coca-Cola İçecek ile mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden Tuna Ev – Tuna Ofis web sitelerini yeniledi.

Coca-Cola İçecek (CCİ) markasının global imajına uygun olan yeni web sitesinin (www.cci.com.tr ) tasarımları, CCİ’in uzun zamandır ajansı olan DPN tarafından hazırlandı. Yeni tasarımda CCİ’in kapsamış olduğu coğrafyaya verdiği hizmet Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan Boğaziçi Köprüsü ile anlatılırken, CCİ’in Türkiye merkezli yönetimi de vurgulanıyor.

Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden TUNA Ev ve TUNA Ofis’in firma imajı ve modern çizgilerinin yansıtıldığı yeni web sitelerinde ise (www.tunaev.com , www.tunaofis.com) hareketli menüler, ürün odaklı tasarım ve sağlam altyapı bir arada sunuluyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.