Coca-Cola Türkiye yeni başkanını seçti

Coca-Cola sessiz sedasız Türkiye başkanlığına, daha önce Türkiye Bölgesi Pazarlama Müdürü olarak görev yapan...

03.04.2009 - 10:39 | MediaCat

Coca-Cola sessiz sedasız Türkiye başkanlığına, daha önce Türkiye Bölgesi Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Galya Frayman Molinas’ı getirdi. Cola- Cola Türkiye Başkanı Ahmet Burak ise emekliye ayrıldı. Burak, Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu Başkanı Ahmet Bozer’in danışmanlığını yapacak. Daha önce Bozer’in asistanlığını yapan Galya Frayman Molinas, İstanbul’da Alman Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirdikten sonra iş hayatına Unilever’de Kişisel Bakım Grubu Ürün Yöneticisi olarak başladı.Galya Frayman Molinas

1996’da Coca-Cola’ya Pazarlama Müdürü olarak katılan Molinas firmada, Türkiye Bölgesi Pazarlama Müdürü görevinde de bulundu. Son olarak Coca- Cola Orta Avrupa ve Rusya Bölümü Pazarlama Direktör Yardımcılığı’na atanan Molinas, 13 yıldır Coca-Cola’da çalışıyor ve aynı zamanda Kadın Liderler Konseyi’nin de üyesi. Coca-Cola’dan emekliye ayrılan Ahmet Burak’ın ismi ise yönetimden çıkarıldı. Ahmet Burak bundan sonra Coca-Cola bünyesinde Ahmet Bozer’e danışmanlık yapacak, iş tecrübelerini şirket için kullanmaya devam edecek.

Kaynak:Sabah

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.