CNN TÜRK’ten çarpıcı imaj filmi

CNN TÜRK’te yeni yayın dönemi için; yeni stüdyo hazırlıkları, yeni programların akışa yerleşimi...

26.08.2010 - 00:00 | MediaCat

CNN TÜRK’te yeni yayın dönemi için; yeni stüdyo hazırlıkları, yeni programların akışa yerleşimi, ekran yüzlerinin fotoğraf çekimleri tüm hızıyla sürerken imaj filmi çekimi için de geçtiğimiz hafta bir ekip hazırlıklara koyuldu.

Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanan, bu hafta montajı tamamlanan CNN TÜRK yeni yayın dönemi imaj filmi dün akşam CNN TÜRK’te yayınlanmaya başladı. Akşam saatlerinde başlayan çekimler gece geç saatlere kadar devam etti. Sonuçta her izleyeni heyecanlandıracak çarpıcı, dinamik, sıcak ve samimi bir tanıtım filmi ortaya çıktı.

Senaryosundan animasyonuna, çekiminden müziğine ve montajına, yönetiminden yapımına: CNN TÜRK Kreatif Direktörü Okan Aşık ve CNN TÜRK Grafik Departmanı’ndan Tuğsan Toprakçı, Lezzet Durakları programının yapımcısı Emrah Bakkaloğlu, Her Yerde Bir Haber Var programından tanıdığımız yapımcı Yeliz Ergeç, CNN TÜRK Kameramanı Sami Uslu ve CNN TÜRK yapımcılarından Dilan Bayır emek verdi. İmaj filminin müziği ise, CNN TÜRK’ün yeni yayın dönemi müziklerine imza atan, Taner Onat’a ait. CNN TÜRK’te yayına başlayan tanıtım filmi aynı zamanda, Kanal D ve Star’da da ekrana gelmeye başladı.

Tanıtım filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.