CNN Türk’e 5 ayrı organizasyondan ödül

CNN TÜRK Mart ayında, İstanbul Tabib Odası, Ekonomi Muhabirleri Derneği, Galatasaray Üniversitesi, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve 38 İlköğretim ve Ortaöğretim Okulundan...

17.03.2010 - 00:00 | MediaCat

CNN TÜRK Mart ayında, İstanbul Tabib Odası, Ekonomi Muhabirleri Derneği, Galatasaray Üniversitesi, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve 38 İlköğretim ve Ortaöğretim Okulundan 2400 öğrencinin katılımıyla düzenlenen beş ayrı organizasyondan ödül aldı.

İstanbul Tabib Odası’nın düzenlediği Basında Sağlık Ödülleri’nde kazananlar belli oldu. CNN TÜRK muhabiri Sinem Yöndem ve kameraman Onur Özel "Tuzla: Ekmek Teknesi’nden Ölüm Tarlası’na" haber dizisi ile görsel basın tv alanında ödüle layık görüldü. CNN TÜRK muhabiri Sinem Yöndem ve kameraman Onur Özel’in hazırladığı, Tuzla Tersaneleri haber dizisi, Türkiye’de göz ardı edilen iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunu detaylı bir şekilde ele almasıyla nedeniyle ödüle layık bulundu.

Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD), TEKEL işçilerinin direnişini izleyen CNN TÜRK Muhabiri Gonca Şenay’a Yaşar Bakan Özel Ödülü’nü verdi. Ödül gecesinde hem ödüller hem de törene katılan bakanlar ve gazetecilerin mesajları konuşuldu.

Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından gerçekleştirilen GSÜ En 2009 etkinliğinde, geçtiğimiz yılın en iyileri ödülleri sahiplerini buldu ve en iyi TV programı Saba Tümer’le Bu Gece seçildi.

CNN TÜRK Spor Servisi’ne 2 ödül…
CNN TÜRK Spor Servisi yöneticisi Barış Kuyucu’nun UEFA Başkanı Michel Platini ile yaptığı özel röportaj TSYD tarafından Televizyon Spor Eserleri dalında 3’üncü oldu. Michel Platini, Türk medyasında sadece CNN TÜRK’e konuşmuştu. Barış Kuyucu ödülünü Mayıs aynıda düzenlenecek törenle alacak.

Futbol, Basketbol ve Voleybol branşlarında İstanbul genelinde 38 İlköğretim ve Ortaöğretim Okulundan 2400 öğrencinin katılımıyla düzenlenen "Kültür 2000 Okulları 6. Geleneksel Bahar Spor Oyunları" ödül töreni spor dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Yılın Spor Programı seçilen Futbolmania’nın ödülünü programın sunucusu, CNN TÜRK Spor Yöneticisi Nebil Evren aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.