CNBC-e’de yeni dönem başlıyor!

CNBC-e 28 Kasım'dan itibaren yeni stüdyosuyla yeni yayın dönemine başlayacak. Kanal yeni yayın dönemini Doğuş Yayın Grubu'nun yeni adresinde karşılayacak.

25.11.2011 - 00:00 | MediaCat

CNBC-e 28 Kasım’dan itibaren yeni stüdyosuyla yeni yayın dönemine başlayacak.

Kanal yeni yayın dönemini Doğuş Yayın Grubu’nun yeni adresinde karşılayacak.

NTV reklamlarından ödünç alarak söylersek, "450 ton çelik, 1000 metrekare cam, 250 bin metrekare kablo ve 160 metrekare ekrandan oluşan" binanın içinde CNBC-e’nin yeni stüdyosu 360 yer alıyor.

Kanal’ın yaptığı açıklamaya göre,stüdyoda yüksek çözünürlüğe sahip, HD yayınına uygun altı kamera yer alıyor. Aydınlatmada ise doğa dostu led teknolojili ışıklar kullanılmış.

Gün 06.00’da başlıyor!
Berfu Güven, Ali Ağaoğlu ve Murat Üzel’Den oluşan ekip Geri Sayım daha tempolu ve iddialı hale getiril. 06.00’da başlayan program saat 09.00’a kadar uzatıldı.

New York ile ortak bülten
New York ile canlı ortak bülten, ekonomi basını analizi, güne damgasının vuracak olayların işleneceği köşeler eklendi, konuklarla daha ayrıntılı analizler yapılabilecek küçük kuşaklar oluşturuldu.

Biri sabah, biri öğleden sonra olmak üzere üçer saatlik iki Piyasa Ekranı kuşakları oluşturuldu. Ekonomi ve piyasaların tüm nabzı bu üçer saatlik geniş ve dinamik kuşaklarda işlenecek. Sabah 09.00’da başlayıp 12.00’de biten piyasa ekranı ilk devrede kumanda odasında piyasalara en hakim isimlerden Artunç Kocabalkan ile İnci Özkasnak olacak.

Burcu yine soracak
Burcu Göksüzoğlu da geçen yıl olduğu gibi Burcu Soruyor programında iş dünyasının gündemini canlı yayınla izleyecek. Piyasa Ekranı ayrıca Avrupa ve dünya borsaları ile de canlı bağlantılarla piyasalardaki dalgalanmayı anında ekrana taşıyacak.

Piyasa ekranında ikinci devre
Piyasa Ekranı’nda ikinci devre 14.00’te başlayacak ve 17.00’de bitecek. Sabahki gibi piyasa ve ekonominin tüm boyutlarını üç saatte ekrana taşıma iddiasıyla hazırlanan bu ikinci devrenin kumanda odasında yine piyasalara en hakim CNBC-e yüzlerinden İsmet Gökçen ve Burçak Önder olacak. Bu iki isme Zeynep Erataman da dış piyasalar bağlantılarıyla katkı sunacak.

Sabah notları akşama taşınıyor
Servet Yıldırım ve Mahfi Eğilmez’den oluşan Sabah Notları ekibi ise bu yayın döneminde akşamüstüne 17.00’ye taşınıyor. Son Baskı’da ekrana çıkacak olan ikili güne damgasını vuran dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeleri masaya yatıracak.

Finans Cafe aynı saatte
Finans Cafe bu yıl da herkesin alıştığı saatte ve yerde olacak. Melda Yücel’in sunduğu program ekonominin günlük hayata yansımalarını ve yaşayan ekonomiyi her gün canlı bağlantılarla ekrana taşıyacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.