CMC Türkiye’de üst düzey atama

CMC Türkiye Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

22.03.2021 - 15:11 | MediaCat

CMC Türkiye'de üst düzey atama

CMC Türkiye bünyesinde 2018 yılından bu yana satış ve iş geliştirme direktörü olarak görev almakta olan Ogan Atasagun, CMC Türkiye Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Yeni görevinde CMC Türkiye’nin 2020 yılında dahil olduğu Hırvatistan merkezli M+Grupa’nın BPO, teknoloji ve danışmanlık ürün ve hizmetlerinin global satış operasyonlarına liderlik edecek olan Ogan Atasagun, CMC Türkiye ve M+Grupa’nın kurumsal ürün ve hizmetlerinin merkezi bir yönetimle yaygınlaştırılmasından küresel ölçekte sorumlu olacak. Atasagun, küresel ölçekte sorumlu olduğu rolüyle Zagreb merkez ofisteki M+Grupa CEO’suna, Türkiye’deki göreviyle de CMC Türkiye CEO’suna raporlayacak.

İzmir Amerikan Koleji’nden sonra Yeditepe Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde eğitim alan Atasagun, yüksek lisansını Viyana Teknik Üniversitesi’nde endüstri mühendisliği üzerine tamamlamasının ardından global finans kurumlarının CEO ofis ve strateji ofislerinde önemli roller üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.