Clockwork yurtdışına açıldı

Ajansın yurtdışındaki ilk durağı Minsk.

10.02.2020 - 13:14 | MediaCat

Clockwork'ün müşteri portföyü genişliyor

Müşteri portföyündeki markalara 2002 yılından bu yana dijital ürün ve deneyimler tasarlayan Clockwork, operasyon ağını genişleterek Minsk ofisini açtı.

Yazılım süreçlerine yeni bir yön vermek ve Türkiye’de müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak amacıyla Belaruslu yazılımcılardan oluşan teknik ekibiyle çalışmalara başlayacak Clockwork, yalnızca Türkiye’deki müşterileri için değil global müşterilerine de yazılım geliştirme ofisi üzerinden hizmet sağlayacak.

Yeni stratejisi kapsamında Belarus’ta faaliyet gösteren ilk Türk dijital ajans olacak Clockwork’ün bugüne kadar hizmet verdiği markalar arasında Türk Hava Yolları, McDonald’s, Little Caesars, Redbull, Starbucks, LC Waikiki, Vakko, Kahve Dünyası, Mapfre Sigorta, Anadolu Grubu, Anadolu Motor, Çelik Motor, Temsa İş Makinaları, Zorlu Enerji, BJK, Gloria Hotels & Resorts ve Regnum Carya, Kaya Hotels & Resorts, D-Smart ve S Sport TV gibi kurumlar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.