Ciner Bloomberg ile anlaştı

Ciner Grubu ile dünyanın önde gelen ekonomi kanalı Bloomberg arasında aylardır süren görüşmeler sonunda anlaşmayla sonuçlandı...

06.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Ciner Grubu ile dünyanın önde gelen ekonomi kanalı Bloomberg arasında aylardır süren görüşmeler sonunda anlaşmayla sonuçlandı.
 

Kanal 1’i finans kanalı yapma çalışmalarında son aşamaya gelen Ciner Grubu, saygın ekonomi kanalı Bloomberg ile anlaştı. BloombergHT 7gün 24 saat İş Dünyasına Türkçe Ekonomi Haber Yayını Yapacak.

Global iş dünyası haber ağı BLOOMBERG TELEVISION® ile Türkiye"nin önde gelen basın ve yayın grubu Ciner Medya Grubu, BloombergHT (Haberturk) isimli,finans ve iş dünyasına yönelik Türkiye ve Türki Cumhuriyetler"e 7 gün, 24 saat (7/24), uydu ve kablolu yayın ağı ile ,Türkçe erişecek bir kanalın yayınına başlamak üzere anlaşma imzaladı.

BloombergHT yayınının bu yılın sonlarında hayata geçmesi planlanıyor. Ciner Medya Grubu, BLOOMBERG TELEVISION "a ait en ileri teknolojiye sahip stüdyolar ile prodüksiyon olanakları ve New York, Londra ve Hong Kong"daki haber ağı operasyonlarının bir eşini İstanbul"da oluşturduktan sonra BloombergHT yayına başlayacaktır. Bloomberg , kanalın editorial içerik kontrolünü elinde bulunduracak ve Ciner Medya Grubu"na dünyada 145 haber merkezindeki global BLOOMBERG NEWS® (Bloomberg Haber) ofislerine erişim hakkı verecektir. Kanalın yayın hayatına başlamasının ardından web sitesi de aktif hale gelecektir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.