Çikolatanın ritmi

İngiliz çikolata markasından bol şekerli bir yarışma.

05.07.2018 - 11:36 | Arzu Nilay Kocasu

Çikolatanın ritmi

Tutkulu bir gorilin Phil Collins’in In The Air Tonight isimli şarkısıyla kendinden geçtiği Gorilla Drummer reklamı 2015’te The Gunn Report tarafından yüzyılın en iyi 20 reklamından biri olarak gösterilen İngiltere menşeli çikolata markası Cadbury, uzun soluklu kreatif partneri Fallon ile yollarını ayırmasının ardından reklam ajansı VCCP işbirliğinde hayat bulan yeni yarışması ve ona eşlik eden reklam filmiyle karşımızda.

Çikolata tutkunlarını yeni bir çikolata bar yapmaya çağıran marka, zevkine güvenenleri internet sitesini ziyaret edip yarışmaya katılmaya davet ediyor. Cadbury’nin kendilerine sunduğu malzemeleri kullanarak 90 bini aşkın kombinasyon yapma imkânı bulacak katılımcılar, ürettikleri barın adını ve ilham kaynaklarını da belirterek yarışmadaki yerlerini alabilecekler.

31 Temmuz’dan sonra, ortaya çıkan barlar arasından tadına ve yaratıcılık düzeyine göre seçilecek üç barın sahibi olan finalistler Cadbury’nin Bournville’deki çikolata mükemmeliyet merkezine davet edilerek barlarını gerçek kılmak için çikolata uzmanlarıyla çalışacaklar.

Haziran 2019’da Birleşik Krallık’ta görücüye çıkacak üç bar arasından kazanan, Cadbury tüketicilerinin oylarıyla belirlenecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Cadbury
  • Reklam Ajansı: VCCP
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.