MediaCat

Chrysler BBDO ile yollarını ayırdı

Chrysler yıllardır birlikte çalıştığı Omnicom Grup bünyesinde yer alan BBDO ile yollarını ayırdı…

Chrysler BBDO ile yollarını ayırdı

Chrysler yeni reklam ajansını belirledi. Chrysler yıllardır birlikte çalıştığı Omnicom Grup bünyesinde yer alan BBDO ile yollarını ayırdı. Publicis Groupe bünyesinde yer alan Fallon, Chrysler’ın yatıcı işlerini üstlenecek.

Adage’de yer alan habere göre, Chrysler CEO’su Olivier Francois tarafından bir açıklama yapıldı. Görev Fallon, Minneapolis için oldukça büyük bir sorumluluğu temsil ediyor. Ajans Fallon 2005 yılında BMW hesabını kaybetmişti ve uzun süredir otomotiv hesabına özlem duyuyordu.

Chrysler son aylarda çalıştığı ajanslar konusunda pek çok değişikliğe gitmek üzere yoğunlaşmıştı. Kısa bir süre sonra yeni medya ajansını da duyuracak olan Chrysler şu an için PHD ile birlikte çalışıyor. Chrysler’in en önemli markaları olan Chrysler, Dodge ve Jeep’in medya iletişimi PHD tarafından yapılıyor. Büyük kayıp yaşayan BBDO ile Chrysler’in Ocak sonu itibariyle kontrat süreleri sona eriyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.