Check Point Dubai ofisine Türk Danışman

Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point’in, İstanbul’daki...

21.04.2008 - 16:06 | MediaCat

Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point’in, İstanbul’daki Türkiye ve Körfez Ülkeleri ofisine bağlı olarak Dubai’de faaliyet gösteren bölge ofisine sektörün deneyimli ismi Özgür Danışman, Güvenlik Danışmanı olarak atandı.

1975 yılında Denizli’de doğan Danışman, 1992-1998 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği programlarını çift anadal (double major) olarak birlikte tamamladı. 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi’nden MBA derecesi aldı.

Çalışma hayatına 1997 yılında Turkcell’de iş analisti / programcı olarak başlayan Danışman, bir yıl sonra, profesyonel kariyerinin bugüne kadar olan kısmını geçireceği Koç Bilgi Grubu’na transfer oldu. Sırasıyla 1998-2000 yıllarında KoçSistem’de Güvenlik Uzmanı ve 2000-2003 yıllarında Koç.Net’te Bilgi Güvenliği ve Denetim Müdürü olarak görev yapan Danışman, 2003 yılından bu yana da Koç.Net’te Güvenlik ve Mesajlaşma Grubu Müdürü görevini sürdürüyordu.

Check Point’in İstanbul’daki Türkiye ve Körfez Ülkeleri ofisine bağlı olarak faaliyet gösteren Dubai ofisinde Güvenlik Danışmanı olarak görev yapacak olan Danışman, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Kuveyt, Katar, Umman ve Suudi Arabistan pazarlarından sorumlu olacak.

İletişim:
Ufuk M. Fakıoğlu
212 231 3400
Check Point:
Coşkun Göktan, Genel Müdür
212 319 7608

cgoktan@checkpoint.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.