Charlene Li Türkiye’de

Dünyaca ünlü sosyal medya uzmanı Charlene Li, Turkcell Akademi ile Türkiye’ye geliyor

14.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Sosyal medya ve teknolojileri uzmanı Charlene Li,  Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı kapsamında 9 Aralık’ta İstanbul’a geliyor.

Pazarlama Konferansları’nın dördüncüsü 09 Aralık 2011 tarihinde Conrad Hotel’de gerçekleşiyor. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nın bu seneki konuğu, 2009 yılında ‘teknoloji alanında en etkili kişi’, 2010 yılında da Fast Company tarafından ‘İş dünyasının en Yaratıcı 100 kişisinden biri’ olarak gösterilen Charlene Li.

New York Times’da best seller olan ‘Open Leadership’ (Açık Liderlik) kitabının da yazarı Charlene Li, teknoloji konusunda ABD’nin önemli danışmanlık şirketlerinden Altimeter Group’un kurucusu. Li aynı zamanda da interaktif medya ve pazarlama, sosyal teknolojiler üzerine yükselen teknolojiler konusunda rehberlik ediyor.

Sosyal Medya Uzmanı Li, Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nda sosyal ağların geleceği ve değişen dünyada kazanmanın sırlarını anlatacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.