CETECH ve ADTECH’e yeni genel koordinatör

Telekomünikasyon firmaları için katma değerli bilgi ve eğlence servisleri geliştiren ve sunan CETECH ile...

30.10.2008 - 10:30 | MediaCat

Telekomünikasyon firmaları için katma değerli bilgi ve eğlence servisleri geliştiren ve sunan CETECH ile Türkiye’nin en büyük dijital platformu ADTECH firmalarının yeni genel koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış oldu.

Katma değerli bilgi ve eğlence servisleri alanının iddialı ismi CETECH ile 12.000 sitelik Web ortağı ağı ile Türkiye’nin en genç tüketici kitlesine erişen ve bu sayede kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunan, Türkiye’nin en büyük dijital platformu ADTECH’in ekiplerine yeni bir isim katıldı. Gamze Olgun Parıldamış, her iki firmanın da genel koordinatörü olarak atandı. Parıldamış, yeni görevi kapsamında CETECH ve ADTECH firmalarının tüm faaliyetlerinin yürütülmesinden ve yeni pazar stratejilerinin yaratılmasından sorumlu olacak.

Gamze Olgun Parıldamış kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu olan Gamze Olgun Parıldamış, daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yöneticiliği üzerine yüksek lisans eğitim aldı. İş hayatına Borusan Holding A.Ş.’de Operasyon Uzmanı olarak başlayan Parıldamış, daha sonra sırasıyla Byte & Muhsinoğlu firmasında Sistem Uzmanı, Logobase firmasında Kanal İlişkileri Yöneticisi, Microsoft Türkiye’de İş Geliştirme Müdürü ve MCSP/SD Program Yöneticisi, Sun Microsystems Türkiye firmasında Orta Ölçekli Kurumlar Satış Müdürü ve Kanal Satış Müdürü ve son olarak da Cybersoft İstanbul firmasında Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Gamze Olgun Parıldamış, 2007 yılının Ağustos ayından bu yana ise Leadcom Türkiye firmasında Satış ve Pazarlama Ülke Müdürü olarak çalışıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.