Cem Yılmaz’dan çıplak reklam teklifi

Cem Yılmaz, Fortune dergisinin Kasım sayısında yer alan söyleşisinde ’Tüpraş reklam projesini’anlattı

30.10.2007 - 09:52 | MediaCat

Cem Yılmaz, Fortune dergisinin Kasım sayısında yer alan söyleşisinde ’Tüpraş reklam projesini’anlattı.

Tüpraş için bir reklam fikri olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, bu projeyi karşılaştıkları bir yerde Mustafa Koç’a da anlatmış. Cem Yılmaz’a göre bu reklam asla çekilemez. “Neden?” sorusunu kahkahalarla yanıtlıyor ünlü komedyen: “Çünkü Tüpraş’ın içinde çırılçıplak koşuyorum…” Ve çok yanlış anlaşıldığı için bunun bir şaka olduğunu sözlerine eklemeden edemiyor.


Daha çok kazanıyorum

Yaptığı işler kadar kazandığı para da insanların ilgisini çeken Cem Yılmaz, aldığı ücretle ilgili yazılanların yanlış olduğunu söylüyor. Reklamlardan, basına yansıyan rakamlardan fazla kazandığını söyleyen Cem Yılmaz, “Vay götürdü parayı diye curcuna çıkıyor, halbuki daha fazla almışım” diyor. Yılmaz, eğer bir gün komedyen olmayı bırakırsa Ali Taran’ın yanında reklamcı olarak çalışabileceğini de belirtti.


Telekom’a katkım % 20’yi buldu

“Kandırmak da istemem, kandırılmak da. O nedenle reklamını yapacağım ürünü iyi tanımaya çalışırım” diyen Cem Yılmaz şöyle konuştu:

“Evdeyken herkesin farkında olmadan cep telefonu kullandığı bir dünyada ’Evdeyken ev telefonu, işteyken iş telefonu ’ dedim ve bunun işe yaradığını söyleyebilirim. Çünkü öğrendiğime göre yüzde 20’ye yakın bir artış olmuş.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.