Cem Yılmaz üniversitede

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü son sınıf...

02.03.2009 - 14:44 | MediaCat

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü son sınıf öğrencileri ile bir workshop gerçekleştirmek üzere üniversiteye gidiyor.

İletişim alanında son yıllarda elde ettiği başarılar ve gerçekleştirdiği atılımlarla Türkiye’nin yükselen yıldızı olan Bahçeşehir İletişim, teorik bilgiyi pratikle buluşturmaya devam ediyor. İletişim öğrencilerini daha okuyorken sektörle tanıştıran programlara sahip Bahçeşehir İletişim, bu kapsamdaki uygulamalarına bir yenisini daha ekliyor.

Cem Yılmaz, Prof. Dr. Ali Atıf Bir’in verdiği “Advertising Workshop” dersi kapsamında öğrencilerle reklam oyunculuğu, reklamda mizah kullanımı, yaratıcı reklam uygulamaları konusunda deneyimlerini paylaşacak.

3 Mart 2009 Salı günü saat 15:00’te Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nün terasında, boğaz manzarası eşliğinde gerçekleşecek workshop’ta Cem Yılmaz, grupların reklam yaratım süreçlerini dinleyecek ve sonuçları değerlendirecek.

Ünlü komedyen workshop sonrasında, yapımını Kanaltürk İç Yapımlar’ın üstlendiği ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde çekilen “Atıf Hoca ile Reklam ve Rekabet” programına katılacak. 03 Mart 2009 Salı günü saat 16:30’da Bahçeşehir Üniversitesi Konferans Salonu’nda tüm öğrenciler ve basın mensuplarına açık olacak.

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü
Saat: 15:00- “Advertising Workshop” dersi
16.30- “Atıf Hoca ile Reklam ve Rekabet” programı
Tarih: 03 Mart 2009

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.