Carte D’or’un yeni yüzü Şenay Gürler

Şenay Gürler, Carte d’Or ile işbirliğine girerek, ilk defa bir markanın tüm iletişim kampanyasının yüzü oldu.

05.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Şenay Gürler, Carte d’Or ile işbirliğine girerek, ilk defa bir markanın tüm iletişim kampanyasının yüzü oldu.

Araştırmalara göre Carte d’Or severlerin markaya en yakıştırdıkları ve kampanyalarda görmek istediği isim olan Gürler, 2011’de Carte d’Or’un marka yüzü oldu. Gürler yenilenen Carte d’Or Classic serisini anlatan farklı reklam filmlerinde ve internet üzerinden yürütülecek kampanyalarda yer alacak.

Şenay Gürler reklam filmiyle ilgili, “Beni tanıyanlar keyifli bir ev hayatının benim için önemini bilirler. Sadece kendimi değil sevdiklerimi de mutlu etmek için tercih ettiğim bir markanın yüzü olmak, yaşadığım mutluluğu aktarabilme şansına sahip olmak çok keyifli. Oyuncular iyi projeleri beklerler, bu benim bir markanın yüzü olduğum ilk kampanyam. Dolayısı ile Carte d’Or, beklediğim markaymış diyebilirim. İlk filmde çok eğlendik ve bunun ekran başındakilere de yansıyacağını düşünüyorum. Carte d’Or ile yeni filmler ve internet projeleri ile dondurma severlerin hayatına konuk olmaya devam edeceğim.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.