CarrefourSA’ya yeni genel müdür

Mehmet Nane görevini Ziya Hakan Ergin’e devrediyor.

03.02.2016 - 10:11 | MediaCat

CarrefourSA yeni dönemde TBWA\Istanbul ve AD-Stop ile çalışma kararı aldı.

Carrefour’un 2013 yılında Sabancı Holding bünyesine katılmasının ardından geçen sürede markanın genel müdürlüğünü üstlenen Mehmet Nane, görevini Ziya Hakan Ergin’e devrediyor.

Yönetim değişikliğiyle ilgili açıklama yapan CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, Mehmet Nane ve ekibinin markanın 2013 yılında koyduğu büyüme hedefine planlanandan erken ulaştığını ve bu üstün liderliği nedeniyle Mehmet Nane’yi yönetim kurulu adına kutladığını söylerken, Nane’nin gelinen bu noktada kariyerinde yeni bir yolculuğa çıkmak için kendisinden izin istediğini ve bayrağı Ziya Hakan Ergin’e devrettiğini açıkladı.

CarrefourSA'ya yeni genel müdür

Soldan sağa: Ziya Hakan Ergin, Haluk Dinçer, Mehmet T. Nane

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezuniyetinin ardından Profilo Holding (Bosch) ile başladığı kariyeri süresince Eczacıbaşı Holding, Avon Türkiye, Metro Cash and Carry ve CarrefourSA’da üst düzey görevlerde yer alan Ziya Hakan Ergin, görevi Mehmet Nane’den 8 Şubat itibarıyla devralacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.