Carr, NYF Yaşayan Efsane ödülüne layık görüldü

4 5 Mayıs tarihlerinde Skylight West'de gerçekleşecek olan 2011 New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödüllerinde, ödüllü reklam filmi editörü Bob Carr Yaşayan Efsane ödülüne layık görüldü.

08.04.2011 - 00:00 | MediaCat

4 5 Mayıs tarihlerinde Skylight West’de gerçekleşecek olan 2011 New York Festivali Uluslararası Reklamcılık Ödüllerinde, ödüllü reklam filmi editörü Bob Carr Yaşayan Efsane ödülüne layık görüldü.

Bob Carr, "bu ödüle layık görüldüğüm için ne kadar gururlu hissettiğimi kelimelere sığdıramam, bu yüzden konuşmamı kısa tutup sadece "Müthiş, teşekkürler" demek istiyorum" dedi. 

Burrell Communications yaratıcı yönetmeni Lewis Williams, "Bob Carr oyunun kurallarını değiştiren biridir. Proje ne olursa olsun, Bob senin şu ana kadar tahayyül etmediğin yeni bir boyut ortaya koyar. Onun performans, müzik ve hikaye anlatıcığını yönetme şekli eşsizdir. Onun her zaman ekibimde olmasını istiyorum" dedi.
 
Pek çok ödülün verileceği New York Festivali’nde önemli konuşmacılar, yaratıcı panel tartışmaları, gösterimler, jüri basın toplantısı, etkileşimli sergiler ve ödül töreni yer alacak. Festival’da 5 Mayıs gününde gerçekleştirilecek etkinlikler açıklandı.
 
Etkinlikler sabah 9.30’da DDB Worldwide fahri yönetim kurulu başkanı Keith Reinhard’ın yeni ve eski medya hakkında konuşmasıyla başlayacak. The Gunn Report kurucusu Donald Gunn’ın "Yaratıcılığa karşı etkililik, hangisi kazanır" başlıklı sunumu ile devam edecek. 
 
Ardından, "Değişim için yaratıcılık" başlıklı tartışma paneline Lowe Worldwide yaratıcı yönetmeni Rei Inamoto, Tribal DDB yaratıcı yönetmeni Rob Rasmussen ve Leo Burnett Worldwide global yaratıcı yönetmeni Mark Tutssel katılacak.
 
Öğleden sonra gerçekleşecek "Ajans/müşteri ilişkisi" isimli panelde Lowe Worldwide, global yaratıcı yönetmeni Matthew Bull, Google Creative Labs, yaratıcı lideri David Bryant ve Lowe China CEO’su Kitty Lun yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.