Cargill’de üst düzey atama

Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

25.02.2020 - 13:55 | MediaCat

Cargill’in Türkiye’den yönettiği Ortadoğu, Türkiye ve Afrika bölgesinin kurumsal ilişkiler direktörülüğünü üstlenecek isim Arzu Örsel oldu. Örsel, Şubat 2020 itibarıyla Cargill Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne atandı.

Yeni görevinde Cargill’in kurumsal ilişkiler, kurumsal sosyal sorumluluk ve kamu ilişkileri alanındaki çalışmalarından sorumlu olacak Arzu Örsel, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 1994 yılında Eczacıbaşı Avon’da marka yöneticisi olarak adım atan Örsel, sonrasında Colgate-Palmolive’de marka müdürlüğü görevi yaptı. CMO Society üyeleri arasında da yer alan Örsel, daha sonra sırasıyla Shell Türkiye’de pazarlama ve stratejik planlama müdürlüğü, British American Tobacco’da kurumsal iletişim müdürlüğü, Ülker Komili’de pazarlama müdürlüğü, Türk Telekom’da iletişim direktörlüğü, Otokoç Otomotiv’de iş geliştirme başkanlığı ve VakıfBank’ta kurumsal iletişim başkanlığı yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.