Capitol Ogilvy’ye yeni müşteri

Capitol Ogilvy Public Relations’ın portföyünde HSBC, Avon, Bosch Ev Aletleri, BP Akaryakıt, Uludağ İçecek gibi markalar bulunuyor.

10.11.2012 - 08:59 | MediaCat

Türkiye’nin köklü turizm kuruluşlarından olan The Marmara Collection stratejik iletişim faaliyetlerini, 20 yıllık geçmişi boyunca ulusal ve çok uluslu birçok markaya hizmet veren Capitol Ogilvy Halkla İlişkiler’in danışmanlığı ile yürütme kararı aldı.

The Marmara Collection bünyesinde The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Bodrum, dünyanın ilk dönen oteli The Marmara Antalya, The Marmara Esma Sultan ile The Marmara Manhattan yer alıyor.

1992’de kurulan Capitol Halkla İlişkiler, güçlü bir yerel marka olarak elde ettiği başarı sonucunda 2000 yılında global bir iletişim devi olan WPP Group tarafından satın alındı. Böylelikle Türkiye’de yüzde 100’ü çok uluslu bir firma tarafından satın alınan ilk halkla ilişkiler şirketi ve Ogilvy Public Relations’in Türkiye ofisi oldu. Müşterilerine stratejik iletişim ve halkla ilişkiler danışmanlığı kapsamında algılama yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, medya eğitimi ve kriz yönetimi alanlarında hizmet veren Capitol Ogilvy Public Relations’ın portföyünde HSBC, Avon, Bosch Ev Aletleri, BP Akaryakıt, Uludağ İçecek, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Siemens Ev Aletleri, Sony Eurasia A.Ş., adidas ve PwC gibi markalar bulunuyor.