Cannes’da Pecha Kucha Gecesi!

Bu yıl 53.kez yapılacak olan Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivalinde 21 Haziran Çarşamba gecesi 'Pecha Kucka Gecesi' düzenleniyor.

12.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl 53.kez yapılacak olan Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivalinde 21 Haziran Çarşamba gecesi ‘Pecha Kucka Gecesi’ düzenleniyor. Geceye dünyanın önde gelen reklam şirketlerinin üst düzey yöneticileri katılıyor. Katılımcıların isimleri ise şöyle sıralanıyor:Sir Martin Sorrell (CEO, WPP Group),Irwin Gotlieb (Global Chief Executive Officer, GroupM), Steve Harrison (Worldwide CD, Wunderman and Lions Direct Jury President)
Bob Jeffrey (CEO, JWT, Hamish McLennan (CEO, Y&R, Adrian Holmes (CCO, Y&R, EMEA), Alexei Orlov (Vice Chairman, Wunderman),Robyn Putter (Creative Head of WPP, Chairman of WW Creative Council, WPP, Piyush Pandey (Group President, National Creative Director, O&M), Eric Hadley (General Manager Trade Marketing, MSN), Emilio Alvarez-Recio (VP Global Advertising, Colgate-Palmolive)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.