Cannes’da bir kategorinin jüri başkanı değişti

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Reklam Festivali'nde yer alan kategorilerden birinin jüri başkanlığında değişiklik oldu...

24.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Reklam Festivali’nde yer alan kategorilerden birinin jüri başkanlığında değişiklik oldu.

Titanyum ve Entegre jüri başkanı olarak açıklanan Bob Scarpelli özel bir sağlık durumu nedeniyle festivale katılamayacak. Onun yerine jüri başkanlığını, R/GA Global CEO’su ve Yaratıcı Başkanı Bob Greenber yürütecek.

Bob Greenberg Bob Greenberg son 30 yıldır reklam endüstrisinde önde gelen isimler arasında yer alıyor. R/GA yönetiminin başında yer alan Bob Greenberg, Fortune 500 içerisinde yer alan Nike, Johnson & Johnson, L’Oréal Paris, MasterCard, Hewlett-Packard, Nokia ve Walmart gibi global firmalarla dijital iş ortaklığı yürütüyor.

Ajansın, New York, San Francisco, London, Singapur, São Paulo ve çok yakında açılmış olan Buenos Aires’de ofisleri bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.