Cannes’a yeni jüriler!

Bu sene 53. kez düzenlenecek olan Cannes Uluslararası Reklam Festivali’nin Outdoor ve Promo Lions (Aslanları) ödül jürileri belli oldu.

29.03.2006 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 53. kez düzenlenecek olan Cannes Uluslararası Reklam Festivali’nin Outdoor ve Promo Lions (Aslanları) ödül jürileri belli oldu. Outdoor jüri üyeleri arasında Fernando Vega Olmos (VegaOlmosPonce), Keka Morelle (F/Nazca Saatchi & Saatchi), Joaquín Bascuñán (BBDO Chile), Ilkka Kärkkäinen (Dynamo Advertising), Benoit Devarrieux (devarrieuxvillaret), Kai Röffen (TBWA Düsseldorf), Bhupal Ramnathkar (Bates Enterprise), Lele Panzeri (La Scuola di Emanuele Pirella), Linda Locke (Asia Pacific-Leo Burnett), Wingwing Mdlulwa (Twist Advertising & Marketing), Fabio Mazia (Publicis Lado C), David Alberts (Grey London), David Baldwin (McKinney+Silver) bulunuyor.

Promo Lions jüri üyeleri arasında da Lor Gold (Draft Chicago), Juan Pablo Manazza (Wunderman Buenos Aires), Glen Condie (Maverick Marketing & Communications), Geraldo Rondon da Rocha Azevedo (The Marketing Store), Rob Segal (Segal Communications), Owen Jia (ExisChina Advertising & Communications), Válerie Levy-Harrar (Euro RSCG 4D), Christoph Nitz (VOK DAMS GRUPPE), Pankaj Wadhwa (Kidstuff Promos & Events), Massimo Decursu (Promotions Italia), Keisaku Kunita (Hakuhodo), Sau Hoong Lim (10AM Communications), Alberto Canal Vega (Targeting Link Thinkers), Emmy van Gool (QuA Associates), Cem Topçuoğlu (TBWAIstanbul Group), Rob MacDonald (Euro RSCG KLP) Phil Pawsey (Dynamo Marketing Communications), Greg Sullentrup (Momentum) gibi isimler yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.