MediaCat

Cannes Lions’ta dünya değiştirilecek

Cannes Lions, dünyanın en büyük markalarının iletişimcilerini dünya çapındaki bir problemi çözecek fikirler bulmaya çağırıyor.

Cannes Lions’ta dünya değiştirilecek

Global reklamcılık ve iletişim endüstrilerini bir araya getiren Uluslararası Cannes Lions Yaratıcılık Festivali, dünyanın en büyük hayır kuruluşu olan Bill & Melinda Gates Foundation ile dünyayı değiştirmeye yardım edebilecek iletişim fikirleri üretmek için bir araya geldi.

"Büyük Problemlerin Keşifleri: Yardımlar işe yarıyor.Dünyaya Söyle, dünyanın en büyük markalarının iletişimcilerini dünya çapındaki bir problemi çözecek fikirler bulmaya çağırıyor.

Bireyler, takımlar, ajanslar ya da şirketler iki sayfa uzunluğunda, basit bir şekilde açıklanmış iletişim fikrini Grand Challenges Explorations programına teslim edebiliyor. Katılımcılardan global düzeyde bir yardımın gerçek hikayesini yeni ve gelişimci bir şekilde anlatmaları bekleniyor.

Cannes Lions CEO’su Philip Thomas “Komitemizin böyle bir yaratıcılığı global bir problemi sadece iki parçalık A4 kağıdı üzerinde açıklanmış öne çıkan bir fikirle çözdüğünü hayal edebiliyor musunuz? Mükemmel bir firkin ortaya çıktığını ve bunun endüstrideki en iyi düşünürler tarafından geliştirildiğini bir düşünün. Ve bu fikri gerçekleştirebilecek paranın olduğunu düşünün” dedi.

En fazla on kadar katılımcı düşüncelerini geliştirmeleri için 100,000 dolar ödül kazanacak ve Cannes Lions 2011’in Grand Prix kazananları tarafından danışmanlık alma fırsatını yakalayacak. Daha sonra başarılı projeler ek olarak bir milyon dolarlık bütçeden fikirlerini gerçekleştirmek için yararlanabilecekler.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.