MediaCat

Cannes’a özel chatbot

Cannes’da ilk seferi olanlara Tipsy arkadaşlık ediyor.

Cannes’a özel chatbot

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde ilk seferiniz mi? Etrafınızda olup biten her şeyi kaçırmaktan mı korkuyorsunuz? Korkmayın. Hafta sonu boyunca Cannes’daki hiçbir fırsatı kaçırmamanız için Huge tarafından Tipsy adında bir chatbot oluşturuldu. İsmiyle de kullanıcılarının ruhsal durumuna uygun olan Tipsy, Cannes boyunca size arkadaşlık ediyor.

Betaworks ve Dexter işbirliğinde oluşturulan Tipsy, aylar süren araştırmaların sonucunda toplanan bilgilerden yola çıkarak, Cannes misafirlerine İçkici Tavsiyeler, Lezzetli Tavsiyeler ve Rastgele Tavsiyeler kategorilerinde eğlenceli tavsiyeler veriyor. Tipsy, Facebook Messenger üzerinden kullanılabiliyor.

Huge’un Global Kreatif Direktörü Jason Musante, “Genelde tavsiye listelerine şöyle bir göz gezdirilir ve bir kenara atılır. İşte, biz gerçekten kullanabileceğimiz bir şey yaratmak istedik.” diyor. Her saate özel mesajlarıyla kullanıcılarına yardımcı olan Tipsy’den gece yarısından sonra, “Unutma, sahilde uyumak yasal değil” mesajı alabilirsiniz.

Anbean Cannes’da neler olduğuna dair en güncel bilgilere ulaşılabilmesi için tasarlanan Tipsy, aynı zamanda Giphy’ye olan erişimiyle kullanıcılarını eğlenceli gif’lerle de şaşırtmaya hazır.

Tipsy sayesinde, Cannes’da kaçırabileceğiniz hiçbir şey olmayacak!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.