MediaCat

Cannes Lions markalı içerik ve eğlence ödülleri veriyor

2012 yılıyla birlikte Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali markalı içerik ve eğlence konusunda yaratıcı markaları ödüllendirecek.

Cannes Lions markalı içerik ve eğlence ödülleri veriyor

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali markalı içerik ve eğlence konusunda yaratıcı markaları ödüllendirecek.

Global sosyal medya pazarlaması alanında tam hizmet veren, New York merkezli Big Fuel ajansının kurucusu ve baş yaratıcı yönetmeni olan Avi Savar festivalin ilk Markalı İçerik ve Eğlence jürisinin yönetimini üstlenecek.

Markalı içerik ve eğlence, geleneksel yöntemlerden ziyade uygun, yaratıcı içerik platformları üzerinden tüketicide bağlılık yaratan pazarlama mesajlarını değerlendiren bir kategori olarak öne çıkacak. Bu kategoride yarışmak isteyen markalar bağımsız olarak ya da bir içerik üreticisiyle ortak bir şekilde hedef kitlede eğlence ve bağlılık yaratan içerik çalışmalarını sunacaklar.

Cannes Lions’un CEO’su Philip Thomas, markalı içerik ve eğlencenin tüketicide bağlılık yaratma işlevini yerine getiren marka iletişiminin kilit öneme sahip bir alanı olduğunu belirterek festivalde bu sene ilk kez bu kategoriye yer verilmesinin büyük önemi olduğunu ifade etti.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.