Cannes 2010 başvuruları başladı

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’ne tüm kategorilerde başvurular alınmaya başladı...

29.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’ne tüm kategorilerde başvurular alınmaya başladı.

Başvuru yapmak isteyen şirketler Film, Basın, Açıkhava, Doğrudan Pazarlama, Medya, Siber, Radyo, PR, Promo ve Aktivasyon, Dizayn, Titanyum, Entegre ve yeni bir kategori olan Film Craft Lions kategorilerine online olarak www.canneslions.com adresinden başvuru yapabiliyorlar.

Kategorilere yapılacak son başvuru tarihleri şöyle:
Film, Film Craft, Açıkhava ve Basın Lions: 5 Mart 2010
Dizayn, Doğrudan Pazarlama, Medya, PR, Promo ve Aktivasyon ve Radyo Lions: 12 Mart 2010
Siber, Titanyum ve Entegre Lions: 19 Mart 2010

Yeni bir kategori: Film Craft Lions
Bu sene Cannes Lions Reklam Festivaline yeni bir kategori dahil oluyor. Film Craft Lions kategorisi, film yapımı aşamasındaki kaliteyi özellikle yönetimdeki kaliteyi, film çekme sanatını onurlandıracak. Bunun yanı sıra müziği kullanmadaki başarı ve canlandırma kriterleri göz önünde tutulacak.

Promo kategorisi yeniden adlandırıldı
Promo Lions olarak bilinen kategorinin ismi Promo ve Aktivasyon Lions olarak değiştirildi.  Cannes Lions için kelime manası her zaman için aktivite tasarlama veya satış için bir ürünü veya servisi önermek demek olan Satış Promosyon, insanları bir şey yapmaya angaje etmek ve onları katılıma teşvik etmek anlamını taşıyor.

Daha fazlası için http://www.canneslions.com adresini tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.