Caffè Nero Türkiye’ye yeni CEO

Caffè Nero Türkiye'de CEO koltuğuna oturacak isim belli oldu.

11.01.2018 - 13:42 | MediaCat

Caffè Nero'ya yeni CEO

İngiliz kahve zinciri Caffè Nero’nun Türkiye operasyonunda CEO koltuğuna oturacak isim belli oldu. Buna göre, Caffè Nero Türkiye CEO’su Ahmet Şükrü Yanıkoğlu oldu. Yanıkoğlu, yeni görevine 2 Ocak 2018 itibarıyla başladı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Ahmet Şükrü Yanıkoğlu, Ecole Polytechnique de Montréal’de proje yönetimi eğitimi aldıktan sonra kariyerine Generali Sigorta A.Ş.’de başladı. Burada kısa süre içinde genel müdür yardımcısı pozisyonuna yükselen Yanıkoğlu, ardından kendi işini kurma niyetiyle görevinden ayrıldı. Faaliyetlerine 1993 yılında başlayan güzellik ve kişisel bakım perakende zinciri Cosmo Shop’un kurucuları arasında yer alan Yanıkoğlu, Cosmo Shop’un 2005 yılında A.S. Watson Grubu’na devredilmesi ile birlikte kariyerine Watsons Türkiye Genel Müdürü olarak devam etti ve aynı görevi Caffè Nero bünyesine katılana kadar da sürdürdü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.