MediaCat

BWI 2023’e doğru: Streaming platformlar çağında hikâye anlatıcılığı

Dijital yayıncılıkta hikâye anlatıcılığının incelikleri Brand Week Istanbul sahnesinde Onur Saylak, Hakan Günday, Ateş İnce gibi isimlerle ele alınacak.

BWI 2023'e doğru: Streaming platformlar çağında hikâye anlatıcılığı

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yılın en ilham verici haftasında streaming platformlar arasındaki yüksek rekabet ve dijital yayıncılıkta hikâye anlatıcılığı, Şahsiyet dizisinin mimarları ile Brand Week Istanbul’da ele alınacak.

15. Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü kazanan Sonbahar adlı filmde rol alan Onur Saylak, yönettiği “Daha” isimli uzun metraj sinema filmi ile Berlin, Locarno, Busan, Antalya gibi pek çok festivalde çeşitli ödüller kazandı. Saylak, 2018 yılında hem Türkiye’de hem dünyada ses getiren Şahsiyet dizisinin de yönetmen koltuğundaydı.

1976 yılında Rodos adasında doğan Hakan Günday, ilk romanını 24 yaşında yayımladı. Bugüne kadar romanları 20’den fazla dile çevrilen Hakan Günday; bunların yanı sıra öykü, tiyatro oyunu, film ve diziler yazdı. 2015 yılında Médicis Yabancı Roman Ödülü’ne, 2022’de ise Uluslararası Hermann Hesse Ödülü’ne layık görüldü.

25 senedir medyanın çeşitli alanlarında üst düzey yöneticilik görevleri üstlenen Ateş İnce; Sabah Gazetesi, NTV, CNBC-e, Star TV gibi sektörün öncü markalarında çalıştıktan sonra Ay Yapım ve Medyapım’ın ortak olduğu MADD Entertainment’ta genel müdür olarak görev yaptı. Medyanın dönüşümü konusunda uzun yıllardır çalışmakta olan Ateş İnce, puhutv’nin de kurucusu.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.