MediaCat

Bu mutlulukta iPhone’un da payı var

Apple’dan iPhone yardımıyla protez bacağa kavuşan Trip’in öyküsünü anlatan kampanya.

Uzun zamandır engellilik konusuna ve iPhone’un engelli insanların günlük yaşamda hayatlarını nasıl kolaylaştırdığına odaklanan Apple, bu kez bacağını kaybetmek zorunda kalan bir köpeğin, Trip’in öyküsünü hedef kitlesiyle buluşturuyor.

TBWA/Media Arts Lab’in 26 Ağustos ABD Ulusal Köpek Günü vesilesiyle hazırladığı duygusal kampanyada izleyici, Lydia’nın sahiplenerek hayatını kurtardığı Trip ile tanışıyor. Yönetmenliğini India Sleem’in üstlendiği filmde yaşaması için bir bacağı ampute edilen köpeğin, iPhone’un LiDAR ve TrueDepth teknolojisi yardımıyla tasarlanan protez bacağa kavuşması anlatılıyor. New Jersey’de faaliyet gösteren 3DPets, köpeklerin dijital 3D modellerini iPhone yardımıyla oluşturarak protezlerin bedenlerine tam oturacak şekilde tasarlayabiliyor.

Trip’e protezleriyle doya doya koşuşturan diğer arkadaşlarının eşlik ettiği filmin sonunda “iPhone ile Çekildi”ye (Shot on iPhone) “iPhone ile Yapıldı” (Made with iPhone) eşlik ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.