MediaCat

Bu kızlar önce çocuk olacak

Allianz Türkiye’nin Koruncuk Vakfı işbirliğiyle hayata geçirdiği “Bir Kız Gelecek” programının reklam kampanyası yayında.

Yaşam ve eğitim hakkı risk altında olan kız çocuklarını desteklemek amacıyla Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı ile “Bir Kız Gelecek” kurumsal sosyal sorumluluk programını başlatan Allianz Türkiye, program için hazırlanan reklam kampanyasını paylaştı.

Yeni yıla girerken “Birlikte, Umutla” mesajıyla reklam kampanyası, toplumsal iyileşmede ortak umutların rolüne vurgu yapıyor. Kampanya, eğitime erişimleri başta deprem felaketleri olmak üzere çeşitli ailevi, coğrafi ve ekonomik sorunlar nedeniyle risk altında olan kız çocuklarının öncelikle çocukluklarını yaşayabilmelerinin sağlanması gerektiği fikrine odaklanıyor. Filmde vakıf çatısı altındaki tüm koruncuklara yaşam boyu destekçi olma vizyonuyla yurt, üniversite bursu ve istihdam gibi alanlarda Allianz Türkiye’nin katkı sağlayacağına, çocuklarınsa sadece gelişim, paylaşım ve öğrenim gibi çocukken yapmaları gereken şeylere odaklanabileceklerine vurgu yapılıyor.

Yaratıcı süreçleri Concept imzası taşıyan kampanyanın yönetmen koltuğunda Burak Çaldır oturuyor. Müziklerini FFW’in yaptığı kampanyanın, Hey! Douglas tarafından kurumsal sosyal sorumluluk programına özel bestelenen şarkısını 20 kişiden oluşan çocuk korosu seslendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.