MediaCat

Britney Spears Twister Dance reklamlarında

Britney Spears’ın reklam yüzü olduğu , Hasbro’nun yeni oyunu Twister Dance ile herkes çılgınca dans edecek. Yeni Twister Dance, Britney Spears’ın “Till the World Ends” hit parçasının özel olarak hazırlanmış bir remiksini de içeriyor.

Britney Spears Twister Dance reklamlarında

Pop ikonu Britney Spears’ın reklam yüzü olduğu, Hasbro’nun yeni oyunu Twister Dance günümüzün en iyi dans müziklerini Twister daireleri ile birleştiriyor ve genç kızlara günümüzün hit dans şarkılarında nasıl dans edeceklerini öğretiyor. Aynı zamanda, Britney Spears’ın “Till the World Ends” şarkısının özel olarak düzenlenmiş TWISTER remiksini de içeriyor.

Britney Spears Hasbro’yla yaptığı bu iş birliğiyle ilgili şöyle bir açıklama yaptı: “Küçüklüğümden beri dans her zaman hayatımın önemli bir bölümünü oluşturdu ve Twister Dance’i gördüğüm anda bunun bir parçası olmak istedim. Aynen benim oğullarım gibi bütün çocukların Twister dairelerinin üzerinde dans etmeye bayılacağına eminim. O kadar eğlenceli ki!”

Spears’ın hit parçasının özel olarak düzenlenmiş remiksinin yanı sıra oyun kutusunda, televizyon reklamlarında ve 2012 sonbaharında yayınlanacak dans figürlerini gösteren videolarda da Britney Spears yer alacak. Ayrıca, Ke$ha ve Willow Smith’in şarkıları ve “Caught up in a Twister” adlı özel olarak hazırlanmış Twister Dance şarkısının ritimleri ile de dans edilebilecek. Oyuncular kendi mp3 çalarlarını dans konsoluna bağlayarak kendi istedikleri müziklerde de dans edebilecek. Ürün, 2012 sonbaharında satışa sunulacak.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.