Brandassist ve Brandfinance işbirliği

Brandassist ile dünyanın önde gelen marka değerlendirme ve strateji oluşturma kuruluşlarından İngiltere merkezli Brandfinance, bir işbirliği anlaşması imzaladı.

05.12.2006 - 00:00 | MediaCat

Firmalara yurtiçi ve küresel pazarlarda marka yaratma, konumlandırma, güçlendirme ve marka değeri ölçme konularında hizmet veren Brandassist Türkiye’de yeni bir dönemin kapısını araladı. Marka değeri ölçümünde dünyanın en saygın kuruluşlarından biri olan Brandfinance ile yaptığı iş birliği sayesinde Türk firmaları da şirketin küresel uzmanlığından faydalanabilecek. Türkiye’ye gelen Brandfinance çalışmaları ve verdiği hizmetler bugün gerçekleştirilen bir basın toplantısı ile tanıtıldı.

Özellikle marka değeri ölçümüne yönelik hizmetlerin tanıtımının yapıldığı toplantıda, Brandassist Genel Müdürü Muharrem İlgüner ve Brandfinace CEO’su David Haigh de birer sunum gerçekleştirdiler.

Toplantıda yaptığı konuşmada, yurtiçi ve uluslar arası rekabetin marka konusunda derinlikli bilgi ve beceriyi gerekli hale getirdiğine işaret eden Bransassist Genel Müdürü Muharrem İlgüner, ucuz işgücünün artık rekabet için yeterli olmadığını ve marka çalışmalarının kuruluşlara önemli bir avantaj kazandıracağını dile getirdi.

Brandfinance’in fiziki olmayan varlıkların değerlendirilmesi, devirleri, yönetilmesi ve lisans verilmesi konusunda dünya çapında deneyime sahip bir kuruluş olduğunu belirten David Haigh ise, Türkiye’nin faaliyet gösterdikleri 16. ülke olduğunu söyledi. “Markalar doğru stratejilerle yönetildikleri sürece önemli finansal sonuçlar doğurabilir.”şeklinde sözlerini sürdüren Haigh, “Brandfinance, kendi geliştirdiği yöntemler ile marka değerinin ölçülmesinde en doğru, en gerçekçi sonuçları elde etme yolunda uluslar arası deneyim ve haklı bir itibara sahiptir.”dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.