Brand Week Istanbul biletleri Biletix’te!

Brand Week Istanbul 6 - 10 Kasım'da Zorlu Center PSM'de gerçekleşecek. Yerinizi şimdiden ayırtın.

15.09.2017 - 19:54 | Arzu Nilay Kocasu

Brand Week Istanbul kesinleşen programıyla karşınızda

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturan Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım 2017 tarihlerinde Zorlu Center PSM’de gerçekleşecek. Bu yıl beşincisi düzenlenecek etkinlik kapsadığı konferans, workshop, seminer, sergi, networking aktiviteleri, deneyim alanları, yarışma ve ödül törenleriyle alanındaki en büyük organizasyon olma özelliği taşıyor.

Legends temasıyla gerçekleşecek Brand Week Istanbul’da kendi efsanesini yaratan birey ve markalar dört farklı günde katılımcılarla buluşacak. Legends of Marketing, Legends of Creativity, Legends of Entertainment ve Legends of Sports başlıklı günlerde ilgili keynote konuşmalarının gerçekleşeceği ana sahnenin yanı sıra workshop ve özel buluşmalara ev sahipliği yapacak paralel etkinlikler, katılımcılara ilham dolu dört gün vadediyor.

Brand Week Istanbul biletleri Biletix'te!İş adamı, pilot ve Iron Maiden grubunun solisti Bruce Dickinson; Apple’ın efsanevi kreatif direktörü Ken Segall; tasarım dünyasının rockstar’ı ve Sagmeister&Walsh Kurucu Ortağı & Sanat Yönetmeni Stefan Sagmeister ve Latin Amerika’nın reklamcılıktaki parlayan yıldızı DAVID’in kurucu ortağı & kreatif başkanı Anselmo Ramos gibi isimlerin yapacakları konuşmaların yanı sıra etkinlik süresince gerçekleşecek seminer ve workshop’larla da katılımcılarına ufuk açıcı bir içerik vadeden Brand Week Istanbul 2017’nin biletleri Biletix’te satışa çıktı.

Brand Week Istanbul 2017’de yerinizi şimdiden ayırtın

Dileyenler, Brand Week Istanbul’da 7 – 8 ve 9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek oturumların yanı sıra seminer ve workshop’lara da Biletix üzerinden katılabilirler. Ana salon oturumlarını izlemek isteyen sınırlı sayıda ön lisans ve lisans öğrencisinin yalnızca 50 TL karşılığında etkinliği takip edebileceklerini; kayıt ödemelerini BKM Express ile yapan öğrencilerin ise 50 TL yerine 30 TL karşılığında Brand Week Istanbul’da diledikleri güne katılabileceklerini ekleyelim.

Brand Week Istanbul 2017’de yerini şimdiden ayırtmak isteyenler, etkinliğin Biletix sayfasına buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.