Boya Sanayicileri Derneği ajansını seçti

Boya Sanayicileri Derneği’nin (Bosad) yakın zamanda başlayacak bir kampanyası için açtığı konkurun sonuçları belli oldu...

17.04.2008 - 17:01 | MediaCat

Boya Sanayicileri Derneği’nin (Bosad) yakın zamanda başlayacak bir kampanyası için açtığı konkurun sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda açılan konkura Future Land, Strateji Park, Art Grup, ARA, WBR İstanbul ve Ogilvy&Mather katılırken konkurun galibi Ogilvy&Mather oldu.

Ajanstan aldığımız bilgiye göre bir gün içinde tüm sunumların gerçekleştirildiği konkurun sonuçları aynı günün akşamında açıklandı. Müşteri portföyünde Marshall’ı da bulunduran Ogilvy&Mather yetkilileri, boya sektörünü iyi bildikleri gerekçesiyle sonucun onları şaşırtmadığını dile getirdi.

Konkurun sonuçlanmasından sonra kampanya için kolları sıvayan Ogilvy&Mather’ın açıklamasına göre kampanya bir televizyon filmiyle hayata geçirilecek. Kampanyanın diğer mecralarda yer alıp almayacağı ise henüz açıklanmadı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.