Bosch Rexroth Basketbol’un Yeni Yıldızlarını arıyor

Bosch Rexroth tarafından bu yıl Baskent34+ ile birlikte başlatılan Basketbol'un Yeni Yıldızları Projesi'ne...

01.09.2008 - 11:12 | MediaCat

Bosch Rexroth tarafından bu yıl Baskent34+ ile birlikte başlatılan Basketbol’un Yeni Yıldızları Projesi’ne Mehmet Okur’dan destek.

Bosch Rexroth, Türkiye’de gençler arasında basketbolun yaygınlaştırılması ve milli basketbolcuların yetiştirilmesine katkı sağlamak amacı ile Basketbol’un Yeni Yıldızları Projesini başlattı. Başkanlığını Murat Murathanoğlu’nun yaptığı Baskent34+ spor kulübü ile birlikte hayata geçirilen projeye bir destek de NBA’de oynayan milli yıldız Mehmet Okur’dan geldi.

Proje kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen Rexroth Streetball Turnuvasına katılan Mehmet Okur, Bosch Rexroth çalışanları, müşterileri, bayileri ve Geleceğimizin Çocukları Vakfı’ndan (GCV) gelen miniklerle basketbol oynadı.

Basketbolu sevdirmeyi ve gelecekte milli yıldızların sayısında artış sağlamayı hedefleyen projenin gerçekleştirilmesinde Baskent34+ spor kulübü ve başkanı Murat Murathanoğlu’nun katkıları devam ediyor. İki yıl önce kurulan Baskent 34+ spor kulübü geçen yıl elde ettiği Junior Lig şampiyonluğu ile birçok spor kulübüne ve genç sporcuya örnek oluyor.

Basketbol’un Yeni Yıldızları Projesi’ne, NBA’in Utah Jazz takımında forma giyen, daha önce Detroit Pistons ile NBA şampiyonluğuna ulaşan ve şampiyonluk yüzüğünü kazanan, geçen yıl ise All Star’a seçilen milli yıldız Mehmet Okur da projeye destek veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.